Przejdź do treści

NNO. Po stronie odpowiedzialności.

Komentujemy świat. Chcemy go zmieniać na lepszy.

Poznaj nas
Wskaż i nagradzaj najlepsze przedsiębiorstwo społeczne Wskaż i nagradzaj najlepsze przedsiębiorstwo społeczne
Biznes

Wskaż i nagradzaj najlepsze przedsiębiorstwo społeczne


27 października, 2021

Tylko do 1 listopada możesz wybrać najlepsze przedsiębiorstwo społeczne roku w organizowanym przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych Konkursie im. Jacka Kuronia. W finale startuje aż 15 wyjątkowych przedsiębiorstw, które wytrwale walczą z wykluczeniem, bezradnością, ubóstwem, bezdomnością, samotnością, bezrobociem i innymi problemami naszego społeczeństwa. Doceń je.

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, wraz z partnerami, po raz dziesiąty organizuje wyjątkowy Konkurs im. Jacka Kuronia na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku.

W tym roku do Konkursu zgłosiło się ponad 50 przedsiębiorstw społecznych z całej Polski. Po dokonaniu oceny przez ekspertów do finału zostało wybranych 15 z nich. Są to spółdzielnie socjalne, spółki non-profit, fundacje i stowarzyszenia, które działają na rzecz osób w szczególnie trudnej sytuacji życiowej, wykluczone z rynku pracy lub osoby długotrwale bezrobotne.

Zwycięzców głównych nagród wybierze Rada Konkursu. Jedną z nagród – Nagrodę Publiczności – wybierają wszystkie osoby głosujące za pomocą formularza internetowego. Wskazując najbliższe sercu przedsiębiorstwo, warto od razu przekazać parę złotych do budowanej wspólnie nagrody finansowej dla zwycięzcy tego niezwykłego Konkursu.

Poznać listę finalistów i zagłosować można na stronie Konkursu https://glosowanie.konkurs-es.pl. Wspierając zrzutkę macie możliwość realnego docenienia jednego z przedsiębiorstw finalistów.

Dajcie wsparcie tym, którzy do biznesu podchodzą z otwartym sercem. To oni dają możliwość rozwoju osobom, dla których rynek pracy pozostaje zamknięty.

Gala Konkursu im. Jacka Kuronia

Gala wręczenia nagród w Konkursie, na której poznamy laureatów odbędzie się 4 listopada o godzinie 18:00. Będzie ją można oglądać na żywo na portalu ekonomiaspoleczna.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/FISE.konkursES

Partnerami strategicznymi 10. edycji Konkursu im. Jacka Kuronia są: Orange Polska S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Grupa ANG S.A., TISE S.A., PwC Polska i Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy. Konkursowi patronują: Stała Konferencja Ekonomii Społecznej, Ekonomia Społeczna.pl, NGO.pl.

Udostępnij:

Dołącz do naszej społeczności

Zarejestruj się bezpłatnie, otrzymasz dostęp do wykładów, najnowszych artykułów, wywiadów i podcastów.

Dowiedz się więcej