Przejdź do treści

NNO. Po stronie odpowiedzialności.

Komentujemy świat. Chcemy go zmieniać na lepszy.

Poznaj nas

O magazynie

Magazyn NNO to pismo wydawane zawsze po naszej corocznej konferencji Nienieodpowiedzialni. Z ambicją ukazywania się na rynku częściej, stąd autorska nazwa gatunkowa – nieregularnik (pismo ukazuje się od 2014 roku).

Teksty w magazynie NNO piszą wybitni autorzy z różnych środowisk: biznesu, nauki i kultury, intelektualiści i dziennikarze. Dzięki temu patrzymy na otaczający nas świat z różnych perspektyw, co może doprowadzić Czytelnika do nowych obserwacji. Podejmujemy tematy, które wymagają przemyślenia i głębszej refleksji.

Piszą dla nas m.in.: Adam Aduszkiewicz, Agnieszka Burton, Dorota Chrobak, Anna Giza, Sylwia Gregorczyk-Abram, Joanna Heidtman, Sylwia Małecka, Marcin Napiórkowski, Arkadiusz Karwacki, Dominika Maison, Krzysztof Obłój, Tomasz Sobierajski, Magdalena Środa,  Angelika Swoboda, Anna Kamińska, Justyna Dąbrowska, Andrzej Zybała.

Każde pismo ma klucz jednego z „siedmiu grzechów głównych”. Do tej pory artykuły, wywiady eseje czy felietony publikowane w NNO były poświęcone chciwości, pysze, lenistwu, gniewowi i zazdrości, o której piszemy w najnowszym, 8. numerze. W magazynie publikujemy także recenzje filmowe, teatralne, książkowe.

Od 2021 roku chwalimy się nowym layoutem, projektu Jacka Utko, wybitnego grafika tworzącego makiety dla kilkudziesięciu dzienników i magazynów w Polsce i na świecie. Artykuły zobrazowane są pracami artystów-ilustratorów. Należą do nich: Jacek Gawłowski, Patryk Hardziej, Tymek Jezierski, Janek Koza, Artur Krynicki, Dorota Piechocińska, Hanna Pyrzyńska. W kolejnych numerach magazynu NNO będziemy nadal prezentować dzieła młodych, zdolnych artystów.

Zamów magazyn.

Czytaj w wersji papierowej lub cyfrowej

Szczegóły