Przejdź do treści

NNO. Po stronie odpowiedzialności.

Komentujemy świat. Chcemy go zmieniać na lepszy.

Poznaj nas
Potrzebna pomoc humanitarna na granicy polsko-białoruskiej. Wesprzyj nasze działania! Potrzebna pomoc humanitarna na granicy polsko-białoruskiej. Wesprzyj nasze działania! fot. Eliza Kowalczyk
Odpowiedzialność

Potrzebna pomoc humanitarna na granicy polsko-białoruskiej. Wesprzyj nasze działania!


19 października, 2023

Dwa pojazdy terenowe, sprzęt elektroniczny, ciepłe ubrania oraz żywność przekazaliśmy w ostatnim miesiącu wolontariuszom z Podlaskiego Ochotniczego Pogotowia Humanitarnego. Pomagają oni uchodźcom na granicy polsko-białoruskiej. Kryzys obecnie nasila się i potrzeb jest coraz więcej. Prosimy o wsparcie.

Sytuacja na granicy z Białorusią jest coraz bardziej napięta. Z tygodnia na tydzień wzrasta liczba uchodźców szukających drogi do bezpiecznego i lepszego życia. Żaden mur nie powstrzyma ludzi uciekających przed zagrożeniami, które niosą ze sobą wojny czy zmiany klimatyczne.

Wiemy, co jest potrzebne wolontariuszom niosącym pomoc uchodźcom na granicy. Umiemy skutecznie i odpowiedzialnie wykorzystywać powierzone nam środki i rzeczy. Zaopatrujemy wolontariuszy w środki transportu, sprzęt medyczny, środki medyczne, sprzęt do komunikacji satelitarnej, żywność, ubrania. Wesprzyj nasze działania.

Możesz też wpłacić darowiznę na specjalny numer konta z dopiskiem „Pomoc humanitarna kryzys na granicy polsko-białoruskiej.

Fundacja Nieniedpowiedzialni

Numer rachunku: 76 1050 1012 1000 0090 8156 1574

DZIĘKUJEMY!

Udostępnij:

Dołącz do naszej społeczności

Zarejestruj się bezpłatnie, otrzymasz dostęp do wykładów, najnowszych artykułów, wywiadów i podcastów.

Dowiedz się więcej