Przejdź do treści

NNO. Po stronie odpowiedzialności.

Komentujemy świat. Chcemy go zmieniać na lepszy.

Poznaj nas
Nastolatki na krawędzi. Czego nie wiecie o problemach swoich córek Nastolatki na krawędzi. Czego nie wiecie o problemach swoich córek fot. Pexels
Czytam

Nastolatki na krawędzi. Czego nie wiecie o problemach swoich córek


27 stycznia, 2023

„Nastolatki na krawędzi” to książka poradnik, szczególnie dla mam, rodziców nastolatek, córek, których świat ma wiele zalet i wad i problemów oraz stresu. Znajdziecie w niej rozmowy dziennikarki Krystyny Romanowskiej z lekarkami i terapeutkami: dr Agnieszką Dąbrowską i dr Martą Niedźwiedzką.

Czy odkryją skomplikowany świat nastolatek na nowo? Czy technologia w tym wszystkim pomaga, szczególnie młodemu pokoleniu, czy wręcz odwrotnie – jest więcej presji, oceniania …? Co współczesna dziewczyna ma zrobić by się odnaleźć w tym zagmatwanym świecie? Czy rodzice, mama, są jej w stanie pomóc? Czy ten poradnik rzeczywiście pomoże, odkryje nowe możliwości? Sama książka podzielona jest na rozdziały, są dialogi, czyli całość jest przejrzysta i można zawsze wrócić do tematu, który nas interesuje.

Podejście do problemów nastolatek zawarte w tej książce daje wiele odpowiedzi na trudne nieraz pytania. Może akurat znajdziecie potrzebną pomoc dla siebie czy młodego pokolenia. Polecamy, bo mimo, że to poradnik, to jednak forma jest przejrzysta, język zrozumiały, a to duży plus w tego rodzaju książkach.

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: Styczeń 2023

Jeśli interesują Cię tematy związane z psychologią dzieci i młodzieży posłuchaj podcastu Krystyny Romanowskiej.

Udostępnij:

Dołącz do naszej społeczności

Zarejestruj się bezpłatnie, otrzymasz dostęp do wykładów, najnowszych artykułów, wywiadów i podcastów.

Dowiedz się więcej