• Brak produktów w koszyku.

Epidemia samotności – rozmowa z Martą Niedźwiedzką

To co się wydarzyło w ciągu ostatniego roku jest prawdziwym sprawdzianem dla dzieci i młodzieży. Mentalne oddalenie, izolacja od rówieśników, zapracowanych rodziców potęguje poczucie samotności i lęku. Czego dziś najbardziej potrzebują? Jak ich wspierać i z nimi rozmawiać?

Kolejna ważna i niezwykle aktualna rozmowa Krystyny Romanowskiej w cyklu Nowy Nieznany Świat. Gościem odcinka jest Marta Niedźwiedzkapsychiatra oraz psychiatra dzieci i młodzieży, zajmująca się leczeniem depresji, zaburzeń nerwicowych, zaburzeń odżywiania, ADHD (u dzieci i dorosłych) oraz psychozo m.in. w Ośrodku Relacje w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywała w II Klinice Psychiatrycznej WUM, na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży oraz na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci w Józefowie. Ukończyła szkolenie psychoterapeutyczne w podejściu poznawczo-behawioralnym, uzyskując certyfikat psychoterapeuty. Współpracuje z Fundacją „Dajemy Dzieciom Siłę”. Od wielu lat prowadzi praktykę prywatną, diagnozując i lecząc dzieci, młodzież i dorosłych.

Dziennikarka i autorka książek. Interesuje się psychologią i socjologią. W NNO prowadzi autorski cykl podcastów Nowy Nieznany Świat oraz pisze dla magazynu NNO.