Przejdź do treści

NNO. Po stronie odpowiedzialności.

Komentujemy świat. Chcemy go zmieniać na lepszy.

Poznaj nas
Nienieodpowiedzialni kontynuują pomoc dla Ukrainy dzięki wsparciu pracowników Grupy Ikano Nienieodpowiedzialni kontynuują pomoc dla Ukrainy dzięki wsparciu pracowników Grupy Ikano Fot. Grupa Ikano
Pomoc Ukrainie

Nienieodpowiedzialni kontynuują pomoc dla Ukrainy dzięki wsparciu pracowników Grupy Ikano


12 września, 2022

Ukraina broni się już ponad 6 miesięcy. Jako fundacja staramy się nieść pomoc humanitarną głównie dzięki wsparciu, które otrzymujemy od naszych licznych Darczyńców – partnerów czy osób prywatnych. Do tej pory łączna suma pomocy jaką przekazaliśmy to ponad milion złotych. Zakupiliśmy trzy karetki pogotowia i sprzęt medyczny do nich, auto osobowe, które pełni funkcję pojazdu medycznego oraz wysłaliśmy prawie 20 transportów z pomocą humanitarną. Tym bardziej doceniamy wsparcie, które po raz kolejny mamy szansę otrzymać od Grupy Ikano, w tym Ikano Bank Polska.

Ten fakt cieszy nas szczególnie, ponieważ w pomoc Ukrainie zaangażują się pracownicy Grupy Ikano podczas tzw. Health Week’a. Na czym dokładnie będzie on polegać? Pracownicy Grupy Ikano z 15 krajów Europy, Azji i Ameryki Południowej będą biegać, jeździć rowerami, pływać, praktykować jogę, spacerować, dbać o swoje zdrowie mentalne i podejmować wiele innych aktywności w trakcie Health Week’a, czyli tygodnia zdrowia, który odbędzie się w dniach 16-25 września.

Wszystko po to, aby osiągnąć cel – 8 tysięcy godzin aktywności sportowej (i tej sportowej i mentalnej), które zamienią się następnie w pomoc finansową w wysokości 185 tysięcy euro. Ta ogromna suma zostanie przeznaczona za naszym pośrednictwem na pomoc osobom pokrzywdzonym na skutek działań wojennych na terytorium Ukrainy. Jaką dokładnie? Szczegóły wkrótce.

Udostępnij:

Dołącz do naszej społeczności

Zarejestruj się bezpłatnie, otrzymasz dostęp do wykładów, najnowszych artykułów, wywiadów i podcastów.

Dowiedz się więcej