Przejdź do treści

NNO. Po stronie odpowiedzialności.

Komentujemy świat. Chcemy go zmieniać na lepszy.

Poznaj nas
Czekolada made in NNO Czekolada made in NNO fot. Anna Tarazevich/Pexel
Głębiej w Siebie

Czekolada made in NNO


1 grudnia, 2021

Co jest napisane na tabliczce ulubionej czekolady wydaje się dość łatwe do przewidzenia. Chodzi o: jej nazwę i logo producenta, składniki, kraj pochodzenia, wartość energetyczną, być może certyfikat zrównoważonego rozwoju. W opakowaniu znajduje się ulubiony smakołyk, bo która z Was, albo – który z nas nie lubi smaku czekolady, co może wręcz graniczyć z uwielbieniem?

Z pewnością łatwo nie znajdziemy osoby, której skojarzenia dotyczące czekolady nie będą miłe, pozytywne, energetyczne. Nas też cieszy smak czekolady, więc… . Nie, nie pragniemy w NNO otwierać wytwórni słodyczy, ale zapraszamy Was na ścieżk,ę którą nazwaliśmy w ten sposób.

Nasza czekolada ma służyć poprawie nastroju. Składają się na nią treści i gatunki, jakie uprawiamy w tym portalu – rozmowy wideo, wywiady, teksty, które będą służyć nam oderwaniu się od jesiennego i kroczącego zaraz za nim zimowego smutku, który w większości jest naszym udziałem. Często przegrywamy z nim z powodów obiektywnych, czego można dowiedzieć się już z pierwszej rozmowy cyklu „Czekolada” z udziałem Miry Marcinów. Zachęcamy do przeczytania.

W pozostałych częściach postaramy się rozweselić Was, dać do myślenia na temat tego jak i z czego się śmiejemy. Na różne sposoby postaramy się odciągnąć nasze myśli od spleenu.

Smacznego!

Udostępnij:

Dołącz do naszej społeczności

Zarejestruj się bezpłatnie, otrzymasz dostęp do wykładów, najnowszych artykułów, wywiadów i podcastów.

Dowiedz się więcej