Przejdź do treści

NNO. Po stronie odpowiedzialności.

Komentujemy świat. Chcemy go zmieniać na lepszy.

Poznaj nas
Znamy zwycięzców 12. edycji konkursu (eS) im. Jacka Kuronia na najlepsze przedsiębiorstwa społeczne roku. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Inicjatyw Społeczno- Ekonomicznych Znamy zwycięzców 12. edycji konkursu (eS) im. Jacka Kuronia na najlepsze przedsiębiorstwa społeczne roku. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Inicjatyw Społeczno- Ekonomicznych konkursu (eS) im. Jacka Kuronia na najlepsze przedsiębiorstwa społeczne roku
Praca

Znamy zwycięzców 12. edycji konkursu (eS) im. Jacka Kuronia na najlepsze przedsiębiorstwa społeczne roku. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Inicjatyw Społeczno- Ekonomicznych


17 listopada, 2023

Konkurs ma na celu wyróżnienie i uhonorowanie przedsiębiorstw, które skutecznie łączą cele społeczne z ekonomicznymi, przyczyniając się do rozwoju i dobrobytu społeczności lokalnych. Wyróżnione projekty stanowią inspirację dla innych, a ich dobre praktyki mogą być wykorzystane w innych regionach kraju.

Uroczysta Gala Konkursu [eS] im. Jacka Kuronia i ogłoszenie zwycięzców odbyła się 16 listopada. Zespół ekspertek i ekspertów, wśród których znajduje się także Artur Nowak-Gocławski, prezes fundacji i Grupy ANG, po dokonaniu oceny społecznej i ekonomicznej przedsiębiorstw zgłoszonych i nominowanych do udziału w 12. edycji Konkursu [eS] im. Jacka Kuronia na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne nagrodził następujące przedsiębiorstwa ekonomii społecznej:

Spółdzielnia Socjalna MULTISERVICE – Przedsiębiorstwo Społeczne Roku 2023!

MULTISERVICE realizuje misję reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem. Od ochrony osób i mienia po klub fitness MEDI-GYM, ich działania są jednym wielkim sukcesem społecznym.

Spółdzielni Socjalnej „Ważka” – „Odkrycie Roku 2023”

„Ważka” skupia swoją pomoc na seniorach, chorych i osobach z niepełnosprawnością. To młode przedsiębiorstwo, które mimo krótkiego stażu osiągnęło spektakularny sukces.

Przedsiębiorstwo Społeczne ŚMA non profit sp. z o.o.- „Pomysł na Rozwój 2023”!

Akademia Malucha Pluszowy Miś i Specjalne Przedszkole Terapeutyczne „Odkrywcy Talentów” to przestrzenie, gdzie rozwijają się najmłodsi pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Gratulacje za zaszczytną nagrodę! 🌟👶

Fundacja Kulawa – Nagroda Specjalna im. Henryka Wujca.

Działa na wielu płaszczyznach, a obecne główne starania koncentrują się na poprawie dostępu do usług ginekologicznych dla kobiet z niepełnosprawnościami. To uznanie dla ich zaangażowania i walki o równość!

Fundacja Leny Grochowskiej wyróżniona przez Radę Konkursu

Tworzą unikalne dzieła i oferują pracę dla osób z niepełnosprawnościami, a teraz otrzymują wyróżnienie specjalne. Serdeczne gratulacje!

Stowarzyszenia „RAZEM” – nagroda Publiczności

Stowarzyszenie „RAZEM” to jednostka solidarności wspierająca osoby z niepełnosprawnościami. Gratulacje za uznanie publiczności!

Udostępnij:

Dołącz do naszej społeczności

Zarejestruj się bezpłatnie, otrzymasz dostęp do wykładów, najnowszych artykułów, wywiadów i podcastów.

Dowiedz się więcej