Przejdź do treści

NNO. Po stronie odpowiedzialności.

Komentujemy świat. Chcemy go zmieniać na lepszy.

Poznaj nas
Zgłoś kandydatkę, kandydata do 7. Edycji Nagrody Koalicji Liderzy Pro Bono „Wolontariat kompetencji” Zgłoś kandydatkę, kandydata do 7. Edycji Nagrody Koalicji Liderzy Pro Bono „Wolontariat kompetencji”
Filozofia Biznesu

Zgłoś kandydatkę, kandydata do 7. Edycji Nagrody Koalicji Liderzy Pro Bono „Wolontariat kompetencji”


21 września, 2023

Wolontariat kompetencji to wolontariat w wersji „pro”. Poza czasem i sercem wolontariusz dzieli się swoją wiedzą i ekspertyzą. Właśnie dlatego Koalicja Liderzy Pro Bono już po raz 7. organizuje konkurs o Nagrodę Koalicji Liderzy Pro Bono „Wolontariat kompetencji”.


W każdej edycji Nagrody oceniane są realne działania wolontariackie podjęte przez kandydata polegające właśnie na dzieleniu się wiedzą, doświadczeniem zawodowym i kompetencjami. Ideą nagrody jest wyróżnienie osób, które wspierają w ten sposób projekty organizacji pozarządowych oraz cenne inicjatywy społeczne.

W gronie dotychczasowych laureatów Nagrody znaleźli się naukowcy, lekarze, prawnicy, menedżerowie, specjaliści w przeróżnych profesjach. Działając wolontariacko są liderami, wizjonerami i siłą napędową wartościowych przedsięwzięć np. edukacyjnych, pomocowych, na rzecz przeciwdziałania wykluczeniu różnych grup społecznych, wspierających profilaktykę zdrowotną, ale również inicjujących przedsiębiorczość i innowacyjność.

Zapraszamy organizacje pozarządowe, instytucje, osoby prywatne do zgłaszania swoich Kandydatów do 7. edycji Nagrody Koalicji Liderzy Pro Bono „Wolontariat kompetencji”. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 października 2023 roku.

Przeczytaj Regulamin 7. edycji Nagrody Koalicji Liderzy Pro Bono

Kandydata można zgłosić, wypełniając wniosek i odsyłając na adres n.chruscicka@filantropia.org.pl

Ogłoszenie wyników oraz przyznanie laureatom honorowej Nagrody będzie miało miejsce podczas 11. Konferencji Koalicji Liderzy Pro Bono, która odbędzie się 16 listopada 2023 roku, w Warszawie.

Więcej informacji o nagrodzie i laureatach poprzednich edycji można przeczytać na: www.liderzyprobono.pl

Udostępnij:

Dołącz do naszej społeczności

Zarejestruj się bezpłatnie, otrzymasz dostęp do wykładów, najnowszych artykułów, wywiadów i podcastów.

Dowiedz się więcej