Przejdź do treści

NNO. Po stronie odpowiedzialności.

Komentujemy świat. Chcemy go zmieniać na lepszy.

Poznaj nas
Związek Banków Polskich objął patronat nad Deklaracją Odpowiedzialnej Sprzedaży Związek Banków Polskich objął patronat nad Deklaracją Odpowiedzialnej Sprzedaży
Zrównoważony Rozwój

Związek Banków Polskich objął patronat nad Deklaracją Odpowiedzialnej Sprzedaży


6 lipca, 2021

Deklaracja Odpowiedzialnej Sprzedaży to odpowiedź na występujące w branży finansowej nieprawidłowości i podjęcie konkretnych działań, aby temu przeciwdziałać.

W czerwcu 2021 minął rok od ogłoszenia Deklaracji Odpowiedzialnej Sprzedaży i przystąpienia do inicjatywy pierwszych sygnatariuszy: BNP Paribas Bank Polska, Grupa ANG i Santander Bank Polska.

Deklaracja Odpowiedzialnej sprzedaży tworzy ramy odpowiedzialności wobec konsumenta, stawia wymagania dotyczące podejmowania konkretnych działań, wykraczających ponad wymagania określone przez prawo i zachęca do ciągłego doskonalenia się w tym obszarze. Dla konsumenta ma być rekomendacją i potwierdzeniem, że Sygnatariusz Deklaracji, to instytucja sprzedająca swoje produkty i usługi w sposób odpowiedzialny.

Deklaracja Odpowiedzialnej Sprzedaży została objęta patronatem Związku Banków Polskich. Fundacja Nienieodpowiedzialni – jako koordynator tej inicjatywy – zaprasza do przystąpienia do inicjatywy firmy z branży finansowej.

Więcej informacji, kontakt https://odpowiedzialnasprzedaz.pl/

Udostępnij:

Dołącz do naszej społeczności

Zarejestruj się bezpłatnie, otrzymasz dostęp do wykładów, najnowszych artykułów, wywiadów i podcastów.

Dowiedz się więcej