Przejdź do treści

NNO. Po stronie odpowiedzialności.

Komentujemy świat. Chcemy go zmieniać na lepszy.

Poznaj nas
Trwa rejestracja na XI Konferencję Nienieodpowiedzialnych o pięknie. Ostatnie wolne miejsca! Trwa rejestracja na XI Konferencję Nienieodpowiedzialnych o pięknie. Ostatnie wolne miejsca!
Konferencje

Trwa rejestracja na XI Konferencję Nienieodpowiedzialnych o pięknie. Ostatnie wolne miejsca!


26 marca, 2024

Piękno. Wokół tej idei skupią się tematy i zagadnienia 11. edycji Konferencji Nienieodpowiedzialnych. Goście wraz z uczestnikami wydarzenia spróbują odpowiedzieć na pytania: Jak dziś postrzegamy piękno? Czy możemy się pięknie różnić? Czy na pięknie można zarobić? Na czym polega i czym jest piękne życie? Konferencja odbędzie się 24 kwietnia w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Zapraszamy do zapisów!

Podczas tegorocznej Konferencji Nienieodpowiedzialnych Piękno, z triady wartości – Piękno, Dobro, Prawda,  posłuży nam do zastanowienia się nad biznesem, sprawami społecznymi, naszym życiem w sposób nieoczywisty. Tradycyjnie poszukamy inspiracji dla lepszego świata i postawimy trudne pytania, na których odpowiedź będziemy szukać podczas rozmów, paneli, debaty i wystąpień. Jak zwykle w NNO piękno stanie się słowem-wytrychem do lepszego zrozumienia tego czym, kim jesteśmy jako biznes i ludzie w dzisiejszym świecie.

Co w programie?

Gośćmi honorowymi XI Konferencji Nienieodpowiedzialnych będą prof. Michał Rusinek, który wygłosi mowę otwierającą pt.: „O pięknie w języku” oraz Krystyna Mazurówna, z którą rozmowę o pięknie dojrzałości poprowadzi Krystyna Romanowska.

W programie wydarzenia zaplanowane są cztery panele dyskusyjne, których tematy dotyczyć będą piękna w różnych wymiarach,  m.in. czym jest dziś piękno i jak je współcześnie definiujemy, piękno jako narzędzie do osiągania celów biznesowych, o obsesji piękna i kulcie młodości z jakim się dziś  mierzymy i  o tym jak pięknie możemy się różnić i dlaczego jest to ważne we współczesnym świecie.

Na agendzie wydarzenia nie mogło zabraknąć stałego jej elementu, czyli debaty warszawskiej w stylu oksfordzkim. W tym roku teza brzmi Piękny jest ten świat i poprowadzi ją Grzegorz Nawrocki. W panelach dyskusyjnych i debacie wystąpią m.in. dr n med. Robert Kowalczyk, psycholog, seksuolog, wykładowca, Anna Prokop, psycholożka kliniczna, certyfikowana terapeutka uzależnień, Dominika Sadowska, inicjatorka i założycielka Divercity+, prawniczka, mediatorka,  Joanna Gajda-Wróblewska, prezeska Fundacji BNP Paribas, Katarzyna Kasia, filozofka, wykładowczyni w ASP w Warszawie, prof. Jan Hartman, wykładowca akademicki, filozof, autor książek i publicysta, prof. Zbigniew Rogalski, artysta sztuk wizualnych, profesor na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuki w Szczecinie, Zofia Sanejko, dyrektorka obsługi kluczowych klientów w kancelarii prawnej LG  Kamila Szczawińska, psycholożka, psychodietetyczka, top modelka, Karolina Wincewicz – Cichecka, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, coach oraz trenerka, dr n. med. Piotr Świniarski, lekarz medycyny seksualnej.

W czasie konferencji swoje wystąpienia wygłoszą  prof. Grażyna Bastek, historyczka sztuki i eseistka oraz Magdalena Bigaj, prezeska Fundacji Instytut Cyfrowego Obywatelstwa.

Podczas XI Konferencji Nienieodpowiedzialnych odbędzie się także premiera 6. tomu serii książkowej „Rozmów o odpowiedzialności. Piękno”.

Udział w konferencji wzorem ubiegłych lat jest bezpłatny. Od tego roku dajemy jednocześnie  możliwość wsparcia wydarzenia poprzez wykupienie biletu-cegiełki.

Szczegółowe informacje, program i rejestracja na stronie konferencji.

————————————–

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Nienieodpowiedzialni a współorganizatorem jest po raz szósty Miasto Stołeczne Warszawa.

Pomysłodawcą Konferencji Nienieodpowiedzialnych jest ANG Odpowiedzialne Finanse.

Partnerem Strategicznym jest BNP Paribas Bank Polska.

Partnerem Wspierającym jest IKANO Bank.

Partnerami Konferencji są: ING Bank Śląski, Biuro Informacji Kredytowej (BIK), Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor (BIG InfoMonitor), Warta S.A.  

Inicjatywy i Organizacje Partnerskie: Polski Instytut Praw Człowieka i Biznesu, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Fundacja Inicjatyw Społeczno- Ekonomicznych (FISE), Koalicja Liderzy Pro Bono, B Corp, Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.
Patroni medialni: odpowiedzialnybiznes.pl, kampaniespołeczne.pl, ekonomiaspołeczna.pl, ThinkTank

Udostępnij:

Dołącz do naszej społeczności

Zarejestruj się bezpłatnie, otrzymasz dostęp do wykładów, najnowszych artykułów, wywiadów i podcastów.

Dowiedz się więcej